Szanowni Państwo, 

Centrum Dydaktyczne IPS istnieje od 2001 roku. 

W zakres naszej działalności wchodzą szkolenia zawodowe, szkolenia w ramach dotacji EFS, warsztaty zamknięte i otwarte, konsultacje indywidualne, opracowywanie ekspertyz na zlecenie instytucji i przedsiębiorstw w zakresie doskonalenia umiejętności psychospołecznych, psychosomatycznych, psychologicznego funkcjonowania człowieka w życiu i w pracy. 

Współpracujemy z wieloma cenionymi specjalistami z kraju i zagranicy – ekspertami w dziedzinie psychosomatyki z Niemiec, Wielkiej Brytanii, Szwecji, Norwegii, Finlandii, Rosji, USA. 

Prowadzimy szkolenia dla lekarzy, pracowników socjalnych, pracowników innych zawodów pomocowych, nauczycieli, rodziców, pracowników przedsiębiorstw i instytucji państwowych. 

Prowadzimy również działalność naukową, dydaktyczną, konsultingową, diagnostyczną i terapeutyczną. 

We współpracy z licznymi stowarzyszeniami n.p. Polskie Stowarzyszenie Balintowskie, Polskie Towarzystwo Lekarskie organizujemy krajowe i międzynarodowe konferencje i sympozja.

Szkolenia organizujemy w naszej siedzibie przy ul.Poleczki 49 we własnym nowocześnie wyposazonym zapleczu salowym oraz na terenie całego kraju.

W naszej działalności wykorzystujemy nowoczesne metody kształcenia na odległość, posługując się platformą e-learningową i narzędziami umożliwiającymi komunikację na odległość (np. Telekonferencje).

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty.